Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį.

Propanas (su akcizu) - 50L (21 kg)

Prekės Nr. G50TPRO
0 komentarai Parašyti Atsiliepimą
Propanas (cheminė formulė C3H8) yra organinė medžiaga, priklausanti alkano klasei. Sudėtyje esančios gamtinės dujos, susidarančios krekinguojant naftos produktus, atskiriant susijusias naftos dujas, kaip šalutinis produktas įvairiose cheminėse reakcijose. Degus ir sprogus, šiek tiek toksiškas, turi
Kaina
€ 37,87
Kaina už Bal
Su PVM (Pristatymas, Nuoma, kiti mokesčiai neįskaičiuoti į Kainą)
Užsakoma Mažos atsargos Yra sandėlyje
Šis produktas negali būti užsakytas šiuo metu.
Aprašymas
Propanas (cheminė formulė C3H8) yra organinė medžiaga, priklausanti alkano klasei. Sudėtyje esančios gamtinės dujos, susidarančios krekinguojant naftos produktus, atskiriant susijusias naftos dujas, kaip šalutinis produktas įvairiose cheminėse reakcijose. Degus ir sprogus, šiek tiek toksiškas, turi specifinį kvapą ir silpnas narkotines savybes. Į propano baką dedamas specialus kvapiklis, kad būtų galima aptikti nuotėkį ir išvengti avarijų.
Propano kaloringumas yra daug geresnis nei etano ir metano. Degusis propanas lengvai pasiekia 1980 ° C degimo temperatūrą; todėl jis dažnai naudojamas pramonėje pjaustant metalą dujomis, taip pat virinant reikalavimų neatitinkančias konstrukcijas.
Be gryno propano (propano kiekis ne mažesnis kaip 96%), rinkoje yra įvairių proporcijų propano-butano mišinių (kartais dujų bendrovės juos tiesiog vadina propanais, užmaskuodami tikrąją sudėtį). Šios dvi dujos (propanas ir butanas) skiriasi savo virimo taškais, kai jos pereina iš skysčio į dujinę būseną. Propanas nebetenka į dujas ir išlieka skysto pavidalo -43 ° C temperatūroje, butanui ši temperatūra yra 0 ° C. Todėl naudojant propano-butano mišinius yra nustatyta ribinė temperatūra.
Specifikacijos
Svoris neto, kg 21
Svoris bruto, kg 43
Dujų kiekis, m3 0
Nuomos taros kodas (balionas) T50TPRO
Standartinė nuomos kaina, EUR / DIENA (be PVM) 0,08
Komentarai (0)
Komentarų nėra.
    Kraunasi
    Kraunasi