Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį.

DUK

Bet kuriuo metu naudokite langelį LIVE CHAT ekrano apačioje, kad gautumėte atsakymą! Atminkite, kad mes nenaudojame robotų, o dujų technologijų srities specialistai ir ekspertai jums atsakys, jei ne gili naktis :) Darbo metu naudokitės KLIENTŲ APTARNAVIMAS kontaktais! Parašykite mums per kontaktinę formą ir mes atsakysime kuo greičiau. 
Norėdami tapti klientu, viršuje spustelėkite PRISIJUNGTI ir pasirinkite Sukurti paskyrą. Užpildę reikiamus laukus, spustelėkite PATVIRTINTI ir tapsite „ELME MESSER LIT UAB“ klientu. Jei užsisakysite dujas nuomojamame balione, tada pirmą kartą pristatant prekes, gausite nuomos sutartį. Pasirašydami šią sutartį, tapsite visaverčiu klientu, turinčiu visas teises ir galimybes. 
Vartotojas, užsiregistravęs gasbox.lt:
- Mato prekių likučius gasbox sandėlyje
- mato specialias kainas ir nuolaidas ir gali prašyti nuolaidos ar specialių mokėjimo sąlygų per gasbox
- mato užsakymų istoriją ir gali pakartoti bet kokį užsakymą
- mato visą sąskaitų faktūrų istoriją ir gali apmokėti neapmokėtas sąskaitas naudodamasis mokėjimo sistema
- mato informaciją apie nuomojamų balionų skaičių
- gali sukurti užsakymų šablonus, kurie labai supaprastina prekių užsakymą atliekant įprastus darbus 
Ne! Dujos parduodamos pagal balionų nuomos sutartį. Baliono nuomos kaina nurodyta produkto kortelėje skyriuje SPECIFIKACIJA. 
Baliono nuoma yra teisė naudoti balioną. Nuomos mokestis skaičiuojamas mėnesio pabaigoje. Nuomos sąskaita faktūra bus išsiųsta el. Paštu kito mėnesio pradžioje. Klientai, kurie ketina išsinuomoti ilgą laiką, gali naudotis „RENT BONUS“ paslauga ir sutaupyti 40 proc. 
Tai labai paprasta. „Gasbox“ yra labai patogu užsisakyti. Galimi įvairūs variantai - išsirinkite sau patogiausią. 
PASIRINKIMAS 1. Įdėkite visas prekes į krepšelį ir atlikite standartinį užsakymą. 
PASIRINKIMAS 2. Jei norite užsisakyti tas prekes, kurias jau užsisakėte ar domėjotės, naudokite filtrą MANO PREKĖS 
VARIANTAS 3. Eikite į kliento paskyrą ir istorijoje raskite užsakymą ar sąskaitą faktūrą. Pasirinkite jį ir spustelėkite UŽSAKYTI VĖL. Po to galite pašalinti arba pridėti pozicijas ir kiekius. TAI PATOGU! 
PASIRINKIMAS 4. Įtraukite bet kurį produktą į NORIMAS PREKES ir kliento paskyroje pateikite užsakymą naudodami surinktus rinkinius! 
PASIRINKIMAS 5. Į pirkinių krepšelį įrašykite produktus, kuriuos norite naudoti kaip UŽSAKYMŲ ŠABLONĄ, ir pažymėkite krepšelyje kaip Tvarkaraštis. Po to sukurtas šablonas visada bus kliento paskyroje. Kiekis ir asortimentas gali būti koreguojami kiekvienam užsakymui. 
Taip! Parašykite klientų aptarnavimo specialistui ir mes prijungsime papildomus vartotojus! 
Kraunasi
Kraunasi