Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį.

Propanas GRILL (su akcizu) - 24.5L (10 kg)

Prekės Nr. G25TPRO-GRL
0 komentarai Parašyti Atsiliepimą
Svarbu! Šiai pozicijai reikalinga tara. Be taros nebus galimybės įvykdyti užsakymo. Tara: https://gasbox.lt/lt-lt/propanas-2/propano-balionas-24-5l-grill-kompozicinis-ut25tprog  Propanas (cheminė formulė C3H8) yra organinė medžiaga, priklausanti alkano klasei. Sudėtyje esančios gamtinės dujos,
Kaina
€ 25,41
Kaina už Bal
Su PVM (Pristatymas, Nuoma, kiti mokesčiai neįskaičiuoti į Kainą)
Užsakoma Mažos atsargos Yra sandėlyje
Bal
Šis produktas negali būti užsakytas šiuo metu.
Aprašymas
Svarbu! Šiai pozicijai reikalinga tara.
Be taros nebus galimybės įvykdyti užsakymo.
Tara: https://gasbox.lt/lt-lt/propanas-2/propano-balionas-24-5l-grill-kompozicinis-ut25tprog 


Propanas (cheminė formulė C3H8) yra organinė medžiaga, priklausanti alkano klasei. Sudėtyje esančios gamtinės dujos, susidarančios krekinguojant naftos produktus, atskiriant susijusias naftos dujas, kaip šalutinis produktas įvairiose cheminėse reakcijose. Degus ir sprogus, šiek tiek toksiškas, turi specifinį kvapą ir silpnas narkotines savybes. Į propano baką dedamas specialus kvapiklis, kad būtų galima aptikti nuotėkį ir išvengti avarijų.
Propano kaloringumas yra daug geresnis nei etano ir metano. Degusis propanas lengvai pasiekia 1980 ° C degimo temperatūrą; todėl jis dažnai naudojamas pramonėje pjaustant metalą dujomis, taip pat virinant reikalavimų neatitinkančias konstrukcijas.
Be gryno propano (propano kiekis ne mažesnis kaip 96%), rinkoje yra įvairių proporcijų propano-butano mišinių (kartais dujų bendrovės juos tiesiog vadina propanais, užmaskuodami tikrąją sudėtį). Šios dvi dujos (propanas ir butanas) skiriasi savo virimo taškais, kai jos pereina iš skysčio į dujinę būseną. Propanas nebetenka į dujas ir išlieka skysto pavidalo -43 ° C temperatūroje, butanui ši temperatūra yra 0 ° C. Todėl naudojant propano-butano mišinius yra nustatyta ribinė temperatūra.

Saugūs
Turime rekordiškai didelę patirtį balionų saugumo srityje -  visame pasaulyje naudojama daugiau kaip 20 milijonų vienetų balionų.
Nėra BLEVE (verdančių, skystų, išsiplėtusių garų sprogimo) efekto , saugesnis naudojimas ir tinkama įvairioms oro sąlygoms nuo -40oC iki +65oC.

Lengvesni
Lengvumas yra vienas pagrindinių privalumų, apytiksliai dvigubai lengvesni negu metaliniai,
patogus dizainas įvairioms veikloms.
Nerūdijantys
Šie balionai yra nerūdijantys, o tai pašalina dujų nuotekio ir toksiškų nuosėdų riziką.Permatomi
Galima lengvai matyti dujų kiekį balione. Tokiu atveju bus mažesnė tikimybė, kad netikėtai baigsis dujos.
Specifikacijos
Svoris neto, kg 10
Svoris bruto, kg 15,5
Dujų kiekis, m3 0
Nuomos taros kodas (balionas) T25TPRO-GRL
Standartinė nuomos kaina, EUR / DIENA (be PVM) 0
Komentarai (0)
Komentarų nėra.
    Kraunasi
    Kraunasi