Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį.

Sausas ledas (-79oC) d=16mm granulės

Prekės Nr. GTDRY-16
0 komentarai Parašyti Atsiliepimą
Sausas ledas yra kietos formos CO2 pavadinimas. Esant atmosferos slėgiui, temperatūra yra apie –79 C (–110,2 laipsnio pagal Farenheitą). Garavimas vyksta visiškai, be liekanų. Sausas ledas yra netoksiškas, nedegus, inertiškas, beskonis ir bekvapis. Jis yra baltos spalvos, jo tankis maždaug 1500 kg /
Kaina
€ 4,78
Kaina už Kg
Su PVM (Pristatymas, Nuoma, kiti mokesčiai neįskaičiuoti į Kainą)
Žiūrėti nuolaida pagal apimtį
Užsakoma Mažos atsargos Yra sandėlyje
Kg
Šis produktas negali būti užsakytas šiuo metu.
Aprašymas
Sausas ledas yra kietos formos CO2 pavadinimas. Esant atmosferos slėgiui, temperatūra yra apie –79 C (–110,2 laipsnio pagal Farenheitą). Garavimas vyksta visiškai, be liekanų. Sausas ledas yra netoksiškas, nedegus, inertiškas, beskonis ir bekvapis. Jis yra baltos spalvos, jo tankis maždaug 1500 kg / m3 (93,64 svaro / ft3).
Sausas ledas yra pagamintas iš skysto anglies dioksido (CO2). Sauso ledo granuliatoriaus viduje skystas anglies dioksidas kontroliuojamomis sąlygomis plečiasi, kad susidarytų sausas ledo sniegas. Tada šis sniegas per ekstruderio galiuką suspaudžiamas į apvalias, kietas granules (pailgi grūdai, kurių skersmuo 3 mm arba 1,7 mm pagal naudojamą ekstruderio purkštuką) pūtimo tikslais arba į dideles granules / plokštes / blokus aušinimo tikslais.

Sausas ledas yra ideali aušinimo terpė, kuri gali būti naudojama daugeliui programų. Jis pasižymi didele vėsinimo galia. Aušinimui naudojami sauso ledo blokai / plokštės arba sauso ledo granulės.

Pūtimas ant sauso ledo yra galingas, švelnus, sausas ir aplinkai nekenksmingas valymo būdas, kuris nesudaro antrinių atliekų. Jis naudojamas daugelyje pramonės šakų. Granulės, kurių skersmuo 3 mm (0,12 colio), yra naudojamos kaip standartinis paviršių valymo būdas naudojant mūsų ASCO sauso ledo pūtimo technologiją. 1,7 mm (0,06 colio) skersmens sauso ledo granulės taip pat gali būti naudojamos ploniems paviršiams valyti. Aušinimui naudojami sauso ledo blokai ir didesnio skersmens (16 mm) granulės.
Siūlome patogų ir patikimą visą aptarnavimą, kai reikia įsigyti CO2 ir sauso ledo. Be to, mes jums siūlome ekonomiškus „viskas viename“ nuomos sprendimus, kuriuos galima įgyvendinti be didelių investicijų. CO2 tiekimas bus organizuojamas automatiškai. Mūsų CO2 sprendimai atitiks jūsų sauso ledo reikalavimus.

Specifikacijos
Svoris neto, kg 1
Svoris bruto, kg 1
Dujų kiekis, m3 0
Standartinė nuomos kaina, EUR / DIENA (be PVM) 0
Komentarai (0)
Komentarų nėra.
    Kraunasi
    Kraunasi